Produkty značky Sothys Paris

Značka Sothys Paris se využívá v exkluzivních kosmetických salónech krásy, wellness hotelech, lázních a relaxačních centrech.

Názvem Sothys byla ve Starém Egyptě pojmenována hvězda s oslňujícím jasem. Sothys byla nejjasnější hvězda na obloze, která byla viděna za jasných nocí. Odtud pochází název této kosmetické značky.

V roce 1946 byla založena společnost Sothys a následně otevřen kosmetický salon v Paříži. Základním cílem této značky je dospět ve svém odvětví co nejlepších úspěchů a co nejlépe uspokojit potřeby zákazníků. Současné produkty vznikají za použití vyspělé technologie a současných trendů na trhu, jako je smyslová kosmetika, aromaterapie a další.

Jaký materiál je nejvhodnější na stavbu plotu?

Plot je první co lidé uvidí, když vás jdou navštívit, je tedy vizitkou domu i zahrady. Měl by doplňovat styl domu a více mu sedí strohost než nepřehnaná okrasnost.

Ploty mohou být sestaveny z velkého množství druhu materiálů, a to ze dřeva, kamene, kovu, plastu či betonu. A jejich kombinací vzniká nepřeberné množství různých plotů. Finanční prostředky se u různých materiálů mohou velice různit. Mnozí právě kvůli tomuto faktoru volí plot směrem do ulice honosnější, hezčí a dražší, kdežto plot oddělující zahradu od té sousední volí nižší cenové kategorii.

V dnešní době jsou dřevěné ploty nahrazovány plastovými, které jsou také levnější a rychleji postavené, než ty dřevěné. Nicméně i z plastového materiálu je možné ještě nadále vybírat, a to plný recyklovaný plast, který je v dostání pouze v hnědé, cihlově červené a šedé barvě. Dále jednou tolik dražší dutý tvrzený plast, který je již nabízen v širokém barevném provedení. Povrch se upravuje fólií.

Minimální údržbu si vyžadují také kovové a hliníkové ploty, které mají takový povrch, o který se již nemusíme starat. Jedná se však o mnohem dražší materiál, než je plast.

Pokud si však přejete mít dřevěný plot a víte, že se o něj budete pravidelně starat, doporučuje se použít fošny či latě. Oba druhy materiálu je možné umisťovat vodorovně i svisle. Pro dlouhodobou životnost obou je kvalitně vybudovaná podezdívka. Ta by měla mít výšku minimálně šedesát centimetrů, tímto zabráníte, aby dřevo vlhlo v případě vysoké sněhu.

Zelená známka u STK končí

Jestliže vás letos čeká prohlídka ve stanicích technické kontroly- STK, nelekejte se, když nedostanete zelenou známku na registrační známky vozidel, které označovaly absolvování emisní kontroly. Z návštěvy STK odejdete jen se známkou červenou, avšak kontroly emisí vás to nezbaví. Úplně nová vozidla tak mohou mít na registračních značkách pouze značku červenou. Pokud jste kontrolu vozidla absolvovali již dříve, Ministerstvo dopravy nedoporučuje staré zelené známky strhávat. Tímto byste mohli poškodit ostatní znaky registrační značky.

Majitelé vozidel i přesto musí absolvovat obě prohlídky. Je zapotřebí s vozidlem nejdříve uskutečnit kontrolu měření emisí, a pokud je vše v pořádku, pokračuje se ke kontrole technického stavu vozidla. Smyslem této změny, která vyplývá z novely zákona o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích, je snížení administrativní zátěže a úspory finančních prostředků pro STK.

Zákon, který začal platit od ledna tohoto roku, obsahuje i změny ve zrušení možnosti takzvaných polopřevodů aut. Je to situace, kdy prodejce, tedy původní majitel vozidlo na registru odhlásí, ale nový majitel, tedy kupující, jej zaregistrovat nenechá. Od roku 2016 vzejde v platnost zavedení registračních značek na přání, tedy možnost vybrat si za úplatu svou vysněnou poznávací značku a rovněž zavedení povinného focení aut při kontrolách na STK.

Pokud řídíte vůz v zimě, nezapomeňte na zimní pneumatiky

Specifika zimního provozu vyžaduje především dobrou přípravu.Pprvním krokem je výměna letních pneumatik na zimní. Ty mají v zimním období vyšší přilnavost, díky čemuž je jízda podstatně bezpečnější.

Taky si říkáte, proč je zrovna v tom či onom případě nutné přezouvat, popř. že třeba stačí vyměnit pneumatiky jen na hnané nápravě. Samozřejmě – i v zimě se dá jezdit na letních a třeba někomu bude stačit přezout jen jedno kolo. Nicméně věci se mají dělat pořádně a zrovna dramatický rozdíl v chování zimní a letní pneumatiky se považuje za diametrální rozdíl.

Mnohem efektivnější by bylo se soustředit na následky takového jednání, tzn. když v zimě nepřezujete. Pokud řidič situaci podcení anebo naopak přecení své síly a vlivem jeho jednání pak dojde např. k dopravní nehodě, nechť za to nese odpovídající odpovědnost, která jej snad poučí.

 Na prvním místě je bezpečnost

Zimní pneumatiky jsou na cestách nezbytné. Slouží jako důležitý prvek, co se bezpečnosti týče i v podmínkách naší zimy. Statisticky se v zimě jezdí ze 40 % na suchých vozovkách, ze 45 % na mokrých a z 15 % na sněhu. Právě na tento typ zimy většina výrobců reaguje vývojem pneumatik. Vývoj jde hodně rychle dopředu jak ve vývoji směsí vlastní gumy, tak ve vývoji nových vozidel a jejich odhlučnění, a proto se již nemusíme obávat dřívější hlučnosti zimních pneumatik na suché silnici a zhoršení jízdních vlastností.

Výběr pneumatik

Každý výrobce dodává vlastní zimní vzory, proto je z čeho vybírat. Posledním hitem jsou tzv. lamelové vzory, které stojí v průměru zhruba tři tisíce korun. Llamely jsou uvnitř speciálně „naříznuty“, takže se po opotřebení vrchní vrstvy lamela rozdvojí a vytvoří tak dvojnásobný počet menších. Ceny standardních zimních pneumatik se pohybují v cenách od 1 500 Kč a určitě se nedá říct, že by byly špatné. Určitě platí jedna motoristická pravda, že v zimě je sebelepší letní pneumatika horší než nejhorší zimní. Zákonná norma o výšce dezénu je nastavena na hodnotu 1,6 mm, ovšem v případě zimních pneumatik by hloubka dezénu rozhodně neměla klesnout pod 4 mm.

Nezapomínejte i na tlak v pneumatikách, je velmi důležitý. Jedeme-li na dovolenou s dětmi, s plným kufrem a lyžemi na střeše, je logické, že tlak v pneumatikách musí být vyšší. Nezapomeňme však po dovolené nahuštění snížit na standardní hodnotu. Ještě horší než jízda na přehuštěných pneumatikách je jízda na podhuštěných pneumatikách. Jednak se výrazně zvyšuje spotřeba, ale hlavně se pneumatika doslova likviduje.

Líbili by se Vám muži v elesťácích? I to bude možná jednou zcela běžná záležitost

Megíny, takhle se nazývají pánské elastické kalhoty neboli pánské legíny. Myslíte si, že si děláme srandu. Ne ne. Připadá Vám to jako klišé? Vždyť muže v elasťácích už dávno vídáme na televizních obrazovkách či vystoupeních. Řeč je o baletu a rokeřích, kteří je s oblibou nosili v koženém stylu. Tak proč to pánové nezkusit, alespoň se ženy pokochají vašim pozadím v upnutých „kalhotách“.

Možná za to může i úspěch dámských legín, že se rozhodli zakladatelé Meggings Man Clothing inspirovat jejich velkým úspěchem.

Co to tedy Megíny vůbec jsou?

Základ pánského šatníku by měly být úzké džíny (skinny). Avšak je pravdou, že pro muže jsou nepohodlné, proto je muži nevyhledávají. Kdežto právě megíny v sobě spojují výhody úzkých kalhot (džínů) a sportovně elastických kalhot, které se dají běžně nosit. Představují pohodlí, a i když se teď při čtení tohoto článku šklebíte, možná se jimi ulice začnou plnit víc a dřív, než byste řekli švec.

Výhody Megín

Jsou vyrobeny z prodyšných materiálů, proto jsou nejen pohodlné, ale vyniknou na nich pánské křivky, které jsme doposud mohli vidět na bazénech a koupalištích. Navíc padnou každé postavě, neboť jsou velmi elastické. Pochopitelně, muži širších rozměrů to zkoušet nebudou a zůstanou u klasických kalhot.

Spodní prádlo můžou nosit stejné, ale ti stydlivější mohou vyzkoušet kompresní šortky.

Co si k ním obléct?

Normálně to jste zvyklí, trička, tílka, mikiny, bundy. Jen snad tenisky raději odložte stranou, k nim si pořiďte pořádné boty stylu kanady.

Rozeznáte kvalitu od „hadru“?

Padesát nebo tři sta korun? Ceny za froté osušky se liší obchod od obchodu. Ale proč? Asi tušíte, že jedním znakem je hmotnost na metr čtvereční. Ale pamatujete si, zda se za kvalitu považuje tři sta nebo pět set gramů? A napadlo vás sledovat délku vlákna? Pokud jste odpověděli ne, právě vám je určen náš návod, jak se orientovat ve světě froté. Pokud vybíráte froté výrobky podle barvy, vzoru, velikosti a ceny, přidejte další – mnohem důležitější – vlastnosti. Patří mezi ně gramáž, délka vlákna a také zvolený materiál. Stoprocentní bavlna nemusí být to nejlepší, co si můžete doma dopřát! Za kvalitní se považují osušky s gramáží okolo pěti set gramů na metr čtvereční, zpravidla se setkáte s intervalem 450 až 550. Jestliže na nich budou uvedené poloviční hodnoty, raději se jim vyhněte. Stejně tak je dobré nebrat takové, kde žádný údaj nenajdete. Není to totiž povinné a výrobci, kteří jdou pod tuto hodnotu, číslo záměrně neuvádějí. Jako příklad poslouží župany, na něž firmy používají směsi materiálu, aby se látka odlehčila. Přece jen je na jejich ušití třeba i několik metrů čtverečních a komu by se chtělo po koupeli na sobě tahat dvě, tři nebo i více kilo navíc!

Proč dřevostavby??

Dřevostavby a domy jakékoliv jiné se setkávají s více či méně závažnými chybami v průběhu výstavby, které je třeba korigovat. Nechte se vyvést z omylu marketingovými slogany firem, které na trhu působí X let a postaví XX domů za. Dřevostavby přes veškeré svoje výhody jsou citlivé na precizní výstavbu. Dřevo ze své podstaty není přesným materiálem, jakákoli odchylka od standardu je vidět na chybějící pravoúhlosti, nerovných stěnách a samozřejmě v ne dokonale eliminovaných tepelných mostech. Pakliže právě tepelným mostům není věnována patřičná důslednost, poznáte to na vyšších účtech za energii, plísních v zimních měsících apod. Bohužel právě nedůslednost například při vkládání izolace či ošetření prostupů parotěsnou folií patří mezi jedny z nejzásadnějších chyb při stavbě dřevostavby – po zaklopení sádrokartonem pak nemáte jako uživatel možnost zkontrolovat, je-li vše v pořádku. Důležitým faktorem je také cena, kterou lze u dřevostaveb snížit zvolením vhodné technologie výstavby. Ze statistik vyplývá, že dřevostavby na klíč vychází v konkrétních příkladech cenově výhodněji než cihlové domy na klíč, samozřejmě ovšem záleží na zvolených materiálech a technologii. Ne vždy je ale dřevostavby levnější.

Nerezové materiály v průmyslu

Nerezové oceli patří do skupiny železných materiálů se zvláštními vlastnostmi. Dle ČSN jsou zařazeny do třídy 17. Podle svých vlastností se dělí na korozivzdorné, žáruvzdorné a žáropevné. Tyto vlastnosti ovlivňuje poměr legujících prvků. Přesnější je rozdělení podle chemického složení – na oceli austenitické, feritické, martenzitické, austeniticko-feritické. Sháníte prvotřídní nerezové materiály? Chcete ušetřit a zároveň vybírat z nepřeberného množství výrobků? V oblasti nerezových materiálů existuje pestrá možnost výběru, o tom není třeba sáhodlouze vypravovat. Jestliže se tedy chystáte na nějakou renovaci či přestavbu, nepochybně využijete kvalitní spojovací i hutní materiály. S nimi je totiž každá montáž zase o něco snadnější a zároveň garantují stoprocentní výsledek. V oblasti hutního materiálu existuje mnoho spolehlivých výrobků. Nerezové trubky se mohou „pochlubit“ špičkovými fyzikálními vlastnostmi, což zaručuje univerzální uplatnění. Hodí se proto nejen do běžného prostředí a provozů, ale třeba také do laboratoří. Další možností jsou nerezové plechy, jež jsou vyrobeny z austenitické oceli, a tím pádem velice odolné. Vybírat však můžete rovněž z celé řady tyčí, kolen, přírub nebo profilů.

Hit jménem gumáky „frčí“ dál

V posledních letech si spousta i českých žen oblíbila obuv jménem gumáky. Nízké kotníkové, barevné, matné, s potiskem, okované nebo elegantní gumové holínky pod kolena. Všechny tyto typy gumové obuvi se hodí jak k šatům, tak i úzkým kalhotám. A nově přišla další inovace. Gumáky na podpatcích. V holínkách se objevují celebrity i modelky. Zvláště si je oblíbila britská supermodelka Kate Mossová a svět zachvátila nákupní horečka.  A výrobci neváhali. Začali vyrábět módní holínky s barevnými potisky, přezkami i slušivou kožešinkou. Trend se okamžitě dostal i do zbytku světa.  Vybrat si správný pár gumových bot je stejně důležité jako najít dokonalé kožené boty. Všichni chceme holínky, v nichž je nám příjemně zvláště v dlouhých zimních dnech. Výrobce gumových holinek Hunter, který se v minulosti proslavil květovanými holínkami, letos přinesl první gumové boty na podpatku. Každá dáma se díky nim dostane o deset centimetrů nad blátivou louži, tvrdí o holínkách na podpatku výrobce.

Proč nestačí být ve vyhledávačích na internetu na první straně?

Všichni úspěšní lidé chápou, že je opravdu nezbytné být na Googlu a Seznamu na pozici č. 1, nebo alespoň mezi prvními pěti na první straně. Ptáte se proč? Protože bez toho prostě není možné získat dostatečný provoz na Vašem webu! Bez návštěvnosti nejsou noví klienti a bez klientů, nebude Vaše podnikání vydělávat. Proto Vám doporučujeme, abyste si ověřili, že Vám Vaše SEO firma přináší tento druh výsledků. Samozřejmě, že se v SEO tyto výsledky neprojeví ze dne na den, ale obvykle to v případě méně obtížných klíčových zabere 2-4 měsíce a v případě obtížnějších klíčových slov delší dobu. Ale pokud platíte již dlouho a Vaše SEO firma Vám jen slibuje hory doly, tak je možná čas ověřit si informace, které Vám dávají i jinde. Rádi Vám zdarma změříme přesný ranking (umístění ve vyhledávačích) Vašeho webu a poskytneme úvodní informační konzultaci zdarma. Pokud chcete více informací, navštivte náš web.